Daniel Skuta Bohumir Vosahlo BCT

Czeska Kuchnia BCT - szkolenia dla kucharzy i kursy gotowania to projekt kucharzy z  Bohemian Cuisine Team, jegoż celem jest propagowanie i  nauka gotowania czeskiej kuchni, według tradycyjnych receptur i smaków. Zespół BCT reprezentują kucharze - Bohumír Vosáhlo w Polsce, Martin Trojánek w Czechach i Daniel Škuta na Morawach. Kucharze z BCT mają długoletnie doświadczenie nie tylko z tradycyjną czeską kuchnią, ale i z kuchnią hiszpańską, bawarską czy włoską.

Na naszych stronach możecie poznać podstawy czeskiej kuchni oraz zamówić SZKOLENIA DLA KUCHARZY lub INDYWIDUALNY KURS GOTOWANIA w domu, na impreze firmową, czy na inne okazje w postaci prezentu. W ramach szkolenia czy kursu zaczynamy od podstaw - od zakupu produktow z Państwem i kończymy wielkim finalem w Państwa kuchni.

CZESKA KUCHNIA NA FB

Zdjęcia z kursów i innych wydarzeń, przepisy kuchni czeskiej, nowości - to tylko mały przykład tego co znajdziesz na Facebooku.

PRZEPISY

Jak to było...? Byłeś na kursie i nie możesz sobie przypomnieć przepisu? Wybrane przepisy kuchni czeskiej oraz wideo z Kitchenbook.tv

TERMINY KURSÓW

PRZYKLADOWE MENU

DANIA CZESKIEJ KUCHNI

KONTAKT

Portal internetowy czeskakuchnia.pl korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony czeskakuchnia.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.